öztürk tarım meyve sebze
“Kaliteli gıda her insanın hakkıdır.”

Bize hemen ulaşmak için arayın : 0(532) 524 6515

Ürünlerimizi sipariş verebilmek için bize hemen ulaşın
Ana Sayfa   I   Hakkımızda   I   Ürünlerimiz   I   Referanslarımız   I   Hal Fiyatları   I   Bize Ulaşın
 
Ürünlerimiz
meyveler Meyveler
yeşillikler Yeşillikler
sebzeler Sebzeler
tropikal meyveler Tropikal Meyveler
baharatlar Baharatlar
 
İletişim Bilgilerimiz
Adres  Mega Center - Kocatepe Mh. A Blok No:1822-1823
Bayrampaşa İSTANBUL
Telefon  0(212) 640 2365
Faks  0(212) 640 9226
GSM 0(532) 524 6515
E.Mail  info@ozturktarim.com
 
Öztürk Tarım Gıda Meyve Sebze İletişim Google Haritasını görüntülemek için tıklayın 
 
Bizden Haberler
Yeni web sitemiz yayında

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye yeni web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Fiyat listesi bölümümüzü ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Öztürk Tarım Hakkında

 
Öztürk Tarım Meyve SebzeGıda tedariki konusunda yarım asrı aşan tecrübesiyle faaliyet gösteren Öztürk Tarım, 1960’lı yıllarda üretim-hal arasındaki tedarik hizmetiyle faaliyetlerine başladı. O süreçte Türkiye’nin değişik bölgelerinde ürettiği ürünleri hale gönderen firma, 70’lli yıllara gelindiğinde ağını ve alanını geliştirdi.

Daha aktif ve yerinden hizmet sunmayı amaçlayan
Öztürk Tarım, Sebze Meyve Hali’ndeki yazıhanesi hayata geçirdi. Aynı dönemde Beşiktaş ve Fatih semtlerinde perakende zinciri de kuran firma, bu yolla tüketiciye de direkt ulaşmanın ve nitelikli ürünü tüketiciyle buluşmanın altyapısını oluşturdu. 1985 senesinden itibaren piyasada kalite ve hizmet konusundaki tecrübelerini farklı noktalara taşıyan Öztürk Tarım, başta sebze ve meyve olmak üzere birçok gıda ürünüyle otel, restoran, hazır yemek şirketleri, hastane ve askeriyeye tedarikçi olarak sundu.

Öztürk Tarım halen, günlük gıda piyasasında toptan alım yapıp, paketlemesinin ardından soğutmalı araçlarla birlikte günlük hizmet vermenin gururunu taşıyor.

MİSYONUMUZ
Türkiye’nin en önemli problemlerinden biri olan doğru ürünün, doğru fiyatla piyasaya ve dolayısıyla tüketiciye sunulması noktasında görev edinen
Öztürk Tarım, tüketiciye hijyenik şartlarda gıda tedarikinin etkin kılınmasını amaçlıyor. Misyonunu bu doğrultuda belirleyen firma, bunu sağlamak adına her türlü yatırımı yaparken, hizmet ağını genişleterek daha çok satış noktasında tüketiciye nitelikli ürünü ulaştırmanın hedefini taşıyor. İç kontrol mekanizmalarıyla misyonuna uygun tedarik, paketleme ve nakliyat gerçekleştiren Öztürk Tarım, bu tavrıyla sektörüne örnek olarak, piyasa genelinde çıtanın bu seviyeye çıkarılmasını kendisine misyon olarak belirlemiştir.

VİZYONUMUZ
Kurulduğu günden bu yana nitelikli hizmet ilkesiyle, faaliyet gösterdiği ağı sürekli geliştiren
Öztürk Tarım, geleceğe yönelik vizyonunu da bu alanın geliştirilmesi ve niteliğinin gelişen koşullara uygun artırılması hedefi üzerine kurmuştur. Tarladan hale tedarik ile başlayan ticari yolculuğunda yerinden hizmet, perakende sahasında bulunmak ve toplu tüketim noktalarına tedarikçi olmak şeklinde sürdüren Öztürk Tarım’ın hedefleri büyük. Türkiye sathında faaliyet alanını geliştirirken, uzun dönemde de gelişen ve yükselen pazarlarda dolaylı ve direkt ihracatlarla ülkeye döviz kazandıran ve katla değer yaratan bir rol üstlenmeyi amaçlıyor. Bu vizyon doğrultusunda altyapısını geliştiren ve yapısal dönüşümlerini sağlayan Öztürk Tarım’ın vizyonu şu cümlede özetlenebilir: “Kaliteli gıda her insanın hakkıdır.”
 
  kiraz En sağlıklı ürünlere en ekonomik ulaşmanız için yılların tecrübesiyle çalışıyoruz. domates  
     
Anasayfa  I  Hakkımızda  I  Ürünlerimiz  I  Referanslarımız  I  Fiyat Listesi  I  Bize Ulaşın
http://www.ozturktarim.com I info@ozturktarim.com

Tasarım & Programlama CreaNet Bilişim Hizmetleri